Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot Forma zajęć Dzień tygodnia Godzina

Numer sali

1. Bieda Bożena j. polski konsultacje poniedziałek
i czwartek
14:30-15:15 67
2. Bis Józef w-f siłownia poniedziałek 7:30-8:15 siłownia
3. Błaszczyk Iwona w-f siatkówka poniedziałek 14:30-16:15 hala
4. Braś Małgorzata j. angielski konsultacje poniedziałek 14:30-15:15 50
5. Daszyk Robert informatyka konsultacje wtorek 15:00-16:00 61
6. Deszcz Elżbieta j. francuski konsultacje wtorek 14:30-15:15 50
7. Gadowska Katarzyna j. angielski konsultacje poniedziałek

i środa

14:35-15:20 69
8. Głuch Elżbieta przedmioty zawodowe konsultacje czwartek 13:45-14:30 55
9. Głuch Ewa przedmioty zawodowe

historia

konsultacje poniedziałek lub

środa lub czwartek

13:45-14:30 49
10. Grela Bartosz przedmioty zawodowe konsultacje wtorek

i czwartek

15:20-16:05 31
11. Gruca Marzena matematyka konsultacje czwartek

piątek

14:30-15:15

13:45-14:30

58
12. Gut Pląder Edyta geografia turystyczna konsultacje czwartek (I i III w miesiącu,

piątek (II i IV w miesiącu)

12:55-13:40

13:45-15:30

53
13. Hajduk Aurelia sekcja plastyczna zajęcia plastyczne wtorek 14:00-14:45 biblioteka
14. Herbik  Katarzyna zajęcia korekcyjno-kompensacyjne konsultacje czwartek 14:35-15:20 gabinet pedagoga
15. Kowalczyk Sebastian religia Szkolne Koło Caritas piątek 14:35-15:20 51
16. Kulawik Joanna przedmioty zawodowe konsultacje czwartek 12:45-13:30 34
17. Łucka-Janowska Agnieszka geografia konsultacje

zespół taneczny

środa i czwartek
i poniedziałek
14:30-15:30

14:30-15:15

63
18. Malczyk Ewa przedmioty zawodowe konsultacje czwartek 13:40-14:25 35
19. Mateja Krystyna j. niemiecki konsultacje czwartek 13:45-14:30 78
20. Marcinowski Michał w-f koszykówka piątek 14:35-16:20 hala
21. Mazur Alina j. polski konsultacje poniedziałek i środa 12:55-13:40 68
 22. Mendela Maria przedmioty zawodowe konsultacje poniedziałek 14:35-15:20 41
23. Mędrzyk Monika j. polski konsultacje piątek 13:40-14:25 68
 24. Michalik Barbara przedmioty zawodowe konsultacje środa 12:00-12:45 61
25. Mielus Alina przedmioty zawodowe konsultacje wtorek 15:20-14:05 27
26. Mielus Maciej zespół wokalno-instrumentalny piątek 13:45-15:15 40
27. Niemczyk Agnieszka j. angielski konsultacje czwartek albo piątek 14.30-15.15 40
28. Nowakowska Ewelina matematyka konsultacje poniedziałek 14:35-15:20 58
29. Rusek Romana j. angielski konsultacje wtorek 14:35-15:20 73
30. Sawicka Ewelina biologia fakultet maturalny środa 7:30-8:15 65
31. Siejka Paweł wos

historia/wos/his

fakultet maturalny

zajęcia dodatkowe /19 h/

środa

poniedziałek

14:30-16:00

14.30-15.00

76
32. Siemek Bogdan edb konsultacje wtorek 12:00-12:45 41
33. Snopek Maja j. niemiecki konsultacje piątek 7:30-8:15 50
34. Sośnica Małgorzta j. angielski konsultacje środa 14:30-15:15 23
35. Starczynowska Ewa chemia/przedmioty zawodowe konsultacje środa 14:30-15:15 27
36. Suruło Dorota technologia gastronom. koło gastronomiczne piątek (II i IV w miesiącu) 14:30-15:15 34
37. Syska Anna j. angielski konsultacje wtorek 13:45-14:30 75
38. Szafraniec-Witkowska Katarzyna j.hiszpański konsultacje czwartek 11:10-11:55 29
39. Śledzińska Beata przedmioty zawodowe konsultacje piątek 13:45-14:30 31
40. Trębacz Maciej w-f sks środa 14:45-14:30 siłownia
41. Tybor Marta Koło Młodych Ekonomistów

przedmioty zawodowe – konsultacje

środa (co dwa tygodnie)

środa (co dwa tygodnie)

14:35-15:15

14:35-15.15

72
42. Uniwersał Leszek religia koło biblijne poniedziałek 13:45-14:30 51
43. Wentrys Genowefa matematyka konsultacje

fakultet maturalny

środa

piątek

13:45-14:30

14:30-16:00

62
44. Wielonek-Gierus Katarzyna w-f zajęcia sportowe środa 14:45-14:30 siłownia
45. Witoń- Kłeczek Renata j. angielski konsultacje środa 7:30-8:15 53
46. Włoszek Bożena przedmioty zawodowe konsultacje czwartek 14:30-15:15 35
47. Zieliński Maciej religia koło biblijne czwartek 14:30-15:15 51