Poznaj swoje prawa w pracy

Poznaj swoje prawa w pracy

12 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie regionalnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Krakowie. Konkurs odbył się w Hotelu Best Western Premier.

Wśród blisko 100 uczniów ze szkół średnich z całej małopolski, naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II P Oliwia Kasprzyk i Sebastian Stawarz. Poziom konkursu był w tym roku bardzo wysoki i do rundy finałowej (z maksymalną liczbą punktów), awansowało 22 zawodników (w ubiegłym roku było to tylko 3 uczniów). Mimo bardzo dobrego przygotowania naszych reprezentantów nie udało im się znaleźć w tej grupie. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i okolicznościowymi upominkami.

Gratulujemy Oliwii i Sebastianowi udziału w Konkursie i godnego reprezentowania Zespołu Szkół /opiekę nad uczniami sprawował pan Paweł Olszowski/.