DYREKCJA

Dyrektor szkoły

Renata Bębenek

Wicedyrektor

Renata Siewniak

Kierownik kształcenia praktycznego

Teresa Ślusarczyk

NAUCZYCIELE

Język polski:

Bożena Bieda

Alina Mazur

Monika Mędrzyk

Ewelina Pałka

Język angielski:  

Katarzyna Gadowska

Agnieszka Niemczyk

Romana Rusek

Anna Syska

Izabela Fila

Małgorzata Sośnica

Maciej Mielus

Małgorzata Braś

Język niemiecki, hiszpański i francuski:

Krystyna Mateja

Maja Snopek

Katarzyna Szafraniec-Witkowska

Karolina Krzemień

Elżbieta Deszcz

Pedagog:

Katarzyna Herbik

Matematyka:

Renata Bębenek

Marzena Gruca

Genowefa Wentrys

Robert Kalina

Fizyka:

Genowefa Wentrys

Informatyka:

Regina Doniecka

Robert Daszyk

Chemia:

Alicja Mielus

Ewa Starczynowska

Katarzyna Opanowska

Geografia:

Agnieszka Łucka- Janowska

Edyta Gut-Pląder

Historia, wiedza o społeczeństwie:

Ewa Głuch

Paweł Siejka  informacje

Izabela Ciołczyk

Biologia:

Ewelina Sawicka

Religia:

ks. Sebastian Kowalczyk

ks. Leszek Uniwersał

ks. Piotr Pilch

Przysposobienie obronne:

Bogdan Siemek

Wiedza o kulturze:

Edyta Gut-Pląder

Wychowanie fizyczne:

Józef Bis

Iwona Błaszczyk

Maciej Trębacz

Katarzyna Wielonek-Gierus

Mariusz Brzózka

Iwona Kawala

Przedmioty zawodowe – ekonomiczne:

Elżbieta Głuch

Ewa Głuch

Alicja Mielus

Renata Siewniak

Teresa Ślusarczyk

Marta Tybor

Maria Mendela

Przedmioty zawodowe – ochrona środowiska, architektura krajobrazu:

Joanna Kulawik

Barbara Michalik

Katarzyna Mazur

Przedmioty zawodowe – hotelarstwo, turystyka i gastronomia:

Edyta Gut-Pląder

Elżbieta Głuch

Joanna Kulawik

Ewa Malczyk

Renata Siewniak

Dorota Suruło

Katarzyna Wielonek-Gierus

Bożena Włoszek

Biblioteka:

Aurelia Hajduk

 

Przedmioty zawodowe – analityk:

Alicja Mielus

Ewa Starczynowska

Przedmioty zawodowe – obsługa portów i terminali, spedytor:

Bartosz Grela

Ewa Głuch

Ewa Starczynowska

Beata Śledzińska

Barbara Michalik

SEKRETARIAT

sekretariat

Barbara Matras i Katarzyna Maślanka

Szkolny sekretariat czynny jest w godzinach 7.00 – 15.00