DYREKCJA

Dyrektor szkoły

mgr Renata Bębenek

Wicedyrektorzy

mgr Renata Siewniak i mgr Ewa Starczynowska

Kierownik kształcenia praktycznego

mgr Genowefa Wentrys

NAUCZYCIELE

Język polski:

Bożena Bieda

Monika Mędrzyk

Ewelina Pałka

Patrycja Pawłowska

Język angielski:  

Katarzyna Gadowska

Agnieszka Niemczyk

Anna Syska

Izabela Fila

Małgorzata Sośnica

Małgorzata Braś

Renata Witoń-Kłeczek

Kacper Bieroński

Wioletta Piotrowska

Język niemiecki, hiszpański i francuski:

Maja Michalik

Katarzyna Szafraniec-Witkowska

Elżbieta Deszcz

Katarzyna Kaput

Pedagog:

Katarzyna Herbik

Matematyka:

Renata Bębenek

Marzena Gruca

Genowefa Wentrys

Robert Kalina

Anna Litwińska

Ewelina Nowakowska

Fizyka:

Genowefa Wentrys

Informatyka:

Katarzyna Trębacz

Arkadiusz Hejmo

Chemia:

Alicja Mielus

Ewa Starczynowska

Katarzyna Woźniak

Anna Litwińska

Ewelina Nowakowska

Geografia:

Agnieszka Łucka- Janowska

Edyta Gut-Pląder

Anna Tylutki-Abram

Historia, wiedza o społeczeństwie:

Ewa Głuch

Paweł Siejka

Bogdan Siemek

Biologia:

Ewelina Sawicka

Anna Tylutki-Abram

Religia:

Sebastian Drzewniak

Paweł Odziomek

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Bogdan Siemek

Filozofia:

Edyta Gut-Pląder

Wychowanie fizyczne:

Iwona Błaszczyk

Maciej Trębacz

Mariusz Brzózka

Iwona Kawala

Sonia Gromadzik

Przedmioty zawodowe – ekonomiczne:

Elżbieta Głuch

Ewa Głuch

Alicja Mielus

Renata Siewniak

Marta Tybor

Maria Mendela

Grażyna Szopa

Przedmioty zawodowe – obsługa portów i terminali, spedytor:

 Ewa Głuch

Ewa Starczynowska

Beata Śledzińska

Barbara Michalik

Monika Trzewiczek

Robert Kalina

Anna Baczkowska-Dobranowska

Przedmioty zawodowe – hotelarstwo, turystyka:

Edyta Gut-Pląder

Elżbieta Głuch

Renata Siewniak

Biblioteka:

Aurelia Hajduk

Gabriela Smółka

Przedmioty zawodowe – analityk:

Alicja Mielus

Ewa Starczynowska

Katarzyna Woźniak

Anna Litwińska

Przedmioty zawodowe – gastronomia:

Dorota Suruło

Joanna Kulawik

Krzysztof Woźniak

Elwira Klimkiewcz

 

BHP:

Rafał Litewka

Anna Patucha-Błaszkiewicz

 

 

SEKRETARIAT

Katarzyna Maślanka

Monika Jędrzejczyk

Szkolny sekretariat czynny jest w godzinach 7.00 – 15.00