Zastępstwa w dniu 24.06.2021 czwartek
Bożena Bieda
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 R – Język polski, 67 Katarzyna Szafraniec-Witkowska za nieobecny oddział  
4 2 R – Język polski, 67 Ewelina Pałka za nieobecny oddział  
5 3 D – Język polski, 67 Renata Witoń-Kłeczek za nieobecny oddział  
6 3 D – Język polski, 67 Grażyna Szopa za nieobecny oddział  
         
Mariusz Brzózka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 PG(1) – Uczniowie przychodzą później      
2 1 S(1) – Uczniowie przychodzą później      
3 1 S(1) – Uczniowie przychodzą później      
4 3 SP(1) – Wychowanie fizyczne, 2 Iwona Błaszczyk złączenie grup  
5 3 SP(1) – Wychowanie fizyczne, 2 Iwona Błaszczyk złączenie grup  
6 2 PR(1) – Wychowanie fizyczne, 3 Iwona Błaszczyk złączenie grup  
7 2 S(2) – Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Elżbieta Deszcz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język francuski – Język francuski, 9 Katarzyna Kaput złączenie grup  
3 2 PG(1) – Język francuski, 9 Maja Michalik złączenie grup  
4 2 PA(1) – Język francuski, 9 Katarzyna Kaput złączenie grup  
5 Język francuski – Język francuski, 9 Katarzyna Kaput złączenie grup  
6 2 R(1) – Język francuski, 9 Maja Michalik złączenie grup  
7 2 PR(1) – Język francuski, 9 Katarzyna Kaput złączenie grup  
         
Edyta Gut-Pląder
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 R – Geografia, 55 Grażyna Szopa za nieobecny oddział  
6 3 EH(2) – Geografia zakres rozszerzony, 53 Dorota Suruło za nieobecny oddział  
7 1 G – Filozofia, 55 Grażyna Szopa za nieobecny oddział  
8 2 PS – Geografia zakres rozszerzony, 55 Bogdan Siemek złączenie grup  
         
Arkadiusz Hejmo
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 PR(2) – Uczniowie przychodzą później      
2 2 R(2) – Informatyka, 61 Katarzyna Herbik opieka  
3 1 A – Informatyka, 61 Katarzyna Herbik opieka  
4 2 PS(2) – Informatyka, 61 Renata Witoń-Kłeczek złączenie grup  
5 2 R(1) – Informatyka, 61 Grażyna Szopa za nieobecny oddział  
         
Anna Litwińska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 A – Preparatyka chemiczna, 23 Katarzyna Herbik opieka  
7 1 A – Podstawy technik laboratoryjnych, 23 Dorota Suruło za nieobecny oddział  
8 2 A(1) – Uczniowie zwolnieni do domu      
9 2 A(1) – Uczniowie zwolnieni do domu      
10 2 A(1) – Uczniowie zwolnieni do domu      
11 2 A(1) – Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Dariusz Łętowski
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 Ż(2) – Uczniowie przychodzą później      
2 1 Ż(2) – Uczniowie przychodzą później      
3 1 Ż(2) – Uczniowie przychodzą później      
4 1 Ż(2) – Uczniowie przychodzą później      
5 1 Ż(2) – Uczniowie przychodzą później      
6 1 Ż(2) – Uczniowie przychodzą później      
7 2 EG(2) – Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 EG(2) – Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Michalik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 SP(2) – obsługa działalności spedycyjnej – zajęcia praktyczne, 61 Beata Śledzińska złączenie grup  
7 3 SP(2) – obsługa działalności spedycyjnej – zajęcia praktyczne, 61 Beata Śledzińska złączenie grup  
8 3 SP(2) – obsługa działalności spedycyjnej – zajęcia praktyczne, 61 Beata Śledzińska złączenie grup  
         
Ewelina Sawicka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 PA – Uczniowie przychodzą później      
2 2 EG(2) – Biologia zakres rozszerzony, 65 Renata Witoń-Kłeczek złączenie grup  
3 2 PGH – Biologia, 65 Wioletta Piotrowska za nieobecny oddział  
4 3 D – Biologia zakres rozszerzony, 65 Katarzyna Herbik opieka  
5 2 PG – Dietetyka i fitness, 65 Katarzyna Herbik opieka  
6 2 PG – Biologia, 65 Joanna Kulawik złączenie grup  
7 3 D – Godzina z wychowawcą, 65 Katarzyna Herbik opieka  
8 3 G – Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      

Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN

Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN

Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN

Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN