Uczniowie kształcący się w zawodach technik spedytor oraz technik eksploatacji portów i terminali korzystają z profesjonalnego oprogramowania SPEDTRANS, na użytkowanie którego szkoła ma wykupioną licencję

Oprogramowanie SPEDTRANS to flagowy produkt firmy Maciosoft, która jest liderem oprogramowania dla branży TSL – transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Program SPEDTRANS to wielomodułowy system klasy TMS. Zawiera ponad 200 modułów i funkcjonalności, ponad 100 integracji z zewnętrznymi bazami danych, bankami, systemami GPS, urządzeniami mobilnymi, itp. Z oprogramowania korzysta ponad 2000 firm w Polsce oraz całej Europie. Poza oprogramowaniem Maciosoft ma bogate doświadczenie także w projektowaniu rozwiązań infrastruktury serwerowej, dzięki czemu dostarcza kompletne rozwiązania dla Klientów.

Organizujemy szkolenia, które pozwalają na kompleksowe poznanie programu SPEDTRANS i dają możliwość prezentacji nowych modułów, dzięki którym Klienci mogą pracować w programie na zaawansowanym poziomie, wykorzystując w pełni funkcjonalności SPEDTRANSA.

Firma stawia na ciągły rozwój, wspieramy młodych i ambitnych ludzi dając im możliwość stawiania pierwszych kroków w branży IT. Zakres szkoleń dotyczy obsługi firmy transportowej w programie od podstawowych funkcji takich jak wystawianie zleceń całopojazdowych kurierskich, drobnicowych, kolejowych, morskich, lotniczych poprzez zaawansowane funkcje finansowe i magazynowe.

Uczniowie mają możliwość, po ukończeniu cyklu kształcenia i zdaniu egzaminu wewnętrznego, otrzymania certyfikatu potwierdzającego ich umiejętności. Znaczna ich część kontynuuje pracę na bardziej rozbudowanych modułach program w trakcie odbywanych praktyk zawodowych.

Strona partnera: https://www.listprzewozowy.com.pl/