I miejsce Ekonomika w Powiatowym Konkursie

I miejsce Ekonomika w Powiatowym Konkursie

W dniu 25.11. 2021 r., w Dworze Zieleniewskich już po raz szesnasty odbył się Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim. Zespoły młodych aktorów ze szkół powiatu chrzanowskiego przedstawiły scenki humorystyczne, prezentując wysoki poziom zaawansowania językowego i talent aktorski.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobył zespół z kl. 3PA z naszej szkoły i scenka pt. „The Tea” – fragment „Alicji w Krainie Czarów”. Na miejscu drugim uplasowali się uczniowie Zespołu Szkół KSW w Libiążu, którzy zaprezentowali skecz „How Creative”. Miejsce trzecie zajęli uczniowie kl. 1S w scence „The World Record”. Występy aktorskie przeplatane były piosenkami w wykonaniu uczennicy kl. 4EH Karoliny Wiecheć.

Gratulujemy młodym artystom!