16-23 października 2020 r. zajęcia dydaktyczne w formie zdalnej

W związku z wystąpieniem dwóch przypadków zakażenia SARS-CoV-2 wśród pracowników szkoły, decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chrzanowie uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini objęci zostali nadzorem epidemiologicznym.

W dniach od 16 października do 23 października zajęcia dydaktyczne wszystkich klas prowadzone będą w formie zdalnej. Lekcje zdalne będą odbywać się według obowiązującego planu lekcji na platformie Microsoft Teams.

W ramach nadzoru Inspekcja zaleca monitorowanie stanu zdrowia przez uczniów i personel szkoły, a także ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów rówieśniczych i zawieszenia  życia towarzyskiego. W przypadku stwierdzenia łamania zasad nadzoru pracownicy szkoły i uczniowie wraz z domownikami zostaną objęci kwarantanną domową.

Renata Bębenek