Młodzież ZSE-Ch w projekcie UJ

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ przez ostatnie miesiące realizował program badawczy pt. Wybory samorządowe w Polsce w 2024 roku w świadomości najmłodszego elektoratu województwa małopolskiego. W ramach działań z nim związanych młodzież ośmiu szkół ponadpodstawowych wzięła udział w badaniu ankietowym, przeprowadzonym wiosną tego roku.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych, jako jedyny reprezentant powiatu chrzanowskiego, był jedną z tych placówek. Niedawno projekt został podsumowany podczas specjalnej konferencji, na której zaprezentowano jego wyniki w formie książkowego studium, a jednym z prelegentów był goszczący w styczniu u nas z wykładem doktorant UKEN mgr Artem Susolia. Jako uczestnicy zostaliśmy zaproszeni na tę uroczystość: społeczność szkolną reprezentowała pani dyrektor Renata Bębenek.