Nasza szkoła od kilku lat współpracuje z Biurem Podróży Index Tour operatorem należącym do Polskiej Izby Turystyki, Śląskiej Izby Turystyki oraz Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej, liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży, wycieczek objazdowych i imprez integracyjnych. Wspólnie z Index uczniowie naszej szkoły rokrocznie wyjeżdżają na wycieczki zagraniczne. Byliśmy już w Berlinie na Międzynarodowych Targach Turystycznych czyli największych targach na świecie, Pradze, Wiedniu, Barcelonie, na Costa Brava, Figueress, Carcassone, Monte Carlo, Paryżu, Disneylandzie, Brukseli, Amsterdamie a nawet na największych na świecie targach kwiatowych Bloemenmarkt. Uczniowie wybierający kierunek Technik organizacji turystyki mogą szkolić się pod okiem najlepszych pilotów wycieczek zagranicznych oraz uczestniczyć w organizacji wycieczek szkolnych, poznawać prace biura podróży od kuchni.


Strona partnera: https://www.indexpolska.com.pl/