Daleko szukacie a blisko macie!

Daleko szukacie a blisko macie!

Szlak Rzemiosła Małopolski – miejsca z tradycją!

Ekonomiści z klasy 2E z wychowawcą panią Martą Tybor i panią Barbarą Michalik, poszukując pomysłów na otwarcie własnej działalności odwiedzili Galerię „Drzewiej – ginące zawody” w Porębie Żegoty. Państwo Zofia i Edward Górecki – cudowni właściciele, to ludzie z pasją, którzy utwierdzili nas w przekonaniu, że jeśli jesteśmy miłośnikami sztuki pragnącymi poczuć wolność związaną z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, to pomysłem do rozważenia jest otwarcie własnej galerii. W niepewnych pod względem gospodarczym czasach sztuka wciąż cieszy się popularności, a kluczem do sukcesu jest znalezienie swojej niszy. Spędziliśmy cudowny czas, a nawet sami wykonaliśmy swoje własne dzieła. Wokoło cisza, szum lasu, mini zoo pozwoliło nam odetchnąć od zgiełku miasta. Uwieńczeniem spotkania były pieczone ziemniaki przygotowane przez mamę naszej koleżanki Karoliny, panią Ewę Pasierbek. Były przepyszne bardzo dziękujemy! Zachęcamy do obejrzenia galerii. Naprawdę warto! Galeria zdjęć sama za siebie mówi co to za piękne miejsce, tak niedaleko nas.

/Marta Tybor, PS/