Absolwenci gimnazjów – zapraszamy!

Absolwenci gimnazjów – zapraszamy!

Drodzy uczniowie klas trzecich gimnazjów!

11 marca gościliśmy Was w ramach Dnia Otwartego. Za tak masowe odwiedziny dziękujemy. Teraz liczymy, że już niedługo wybierzecie naszą szkołę i we wrześniu spotkamy się ponownie. Aby ułatwić Wam wybór, zamieściliśmy tutaj wszystkie najważniejsze informacje. Oczywiście, w przypadku jakichkolwiek pytań – możecie liczyć na szybką i fachową odpowiedź: wystarczy, że skontaktujecie się z naszym sekretariatem lub napiszecie do admina szkolnego facebooka.

ZAPRASZAMY!

 

PREZENTACJA SZKOŁY

INFORMATOR 2016

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

WYNIKI (ZDAWALNOŚĆ) EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH – wiosna 2015

Warto również pamiętać, iż od września 2015 roku powiat chrzanowski prowadzi program dofinansowania dojazdów do szkół ponadgimnazjalnych. Szczegóły programu tutaj.