Full Width Blog

Maj
14
Maj
11

Nauczanie hybrydowe 17-30 maja 2021

Informuję, że od dnia 17 maja 2021 r. do dnia 30 maja 2021 r. zmienia się w szkole tryb nauczania z formy zdalnej na hybrydową. Zajęcia będą odbywały się według następującego harmonogramu nauczania w systemie hybrydowym: a) w dniach od 17 maja do 21 maja 2021 r.: – w systemie stacjonarnym oddziały: 1G, 1Ż, 1S, 1P, […]

Szczegóły
Maj
10

Prelekcje językowe

Od poniedziałku 10.05 do piątku 14.05 w ramach zajęć z języka angielskiego odbędą się bardzo ciekawe prelekcje nt. języków obcych. Dodatkowo każdy uczeń naszej szkoły będzie miał szansę wziąć udział w konkursie i powalczyć o wspaniałe nagrody. Wszystkie informacje otrzymacie u wychowawców i nauczycieli języka angielskiego. Trzymamy kciuki!

Szczegóły
Maj
01

Tytuł „Wybitna osobowość” 2020/2021

Nagroda „Wybitna Osobowość” przyznawana jest od roku 2012  przez Radę Pedagogiczną Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini absolwentowi, który swoją postawą i nieprzeciętną osobowością kreuje godny naśladowania wizerunek ucznia i absolwenta naszej szkoły. Do tej pory nagrodę tę otrzymało tylko czterech absolwentów. W tym roku szkolnym jednak, trudno było wyłonić jednego zwycięzcę, gdyż rocznik uczniów obecnie […]

Szczegóły
Kwi
30

Tytuł „Absolwent roku” 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie! Tytuł oraz statuetkę „ Absolwent Roku” Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini w roku szkolnym 2020/2021 otrzymała uczennica klasy 4PS Wiktoria Lipka, która uzyskała średnią ocen 5,37. Gratulujemy osiągnięcia tak spektakularnego sukcesu w nauce oraz życzymy dalszej pomyślności i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów życiowych.

Szczegóły
Kwi
30
Kwi
29

Święto Konstytucji 3 Maja

Niech każdy ma szczęśliwość powszechną w pamięciI miłość własną – kraju miłości poświęci!(J. U. Niemcewicz – Powrót posła ) Konstytucja 3 Maja z roku 1791 była wyrazem miłości i troski o ojczyznę. Była śmiałą próbą zreformowania ustroju Polski szlacheckiej w duchu ideałów oświecenia. Poznanie Konstytucji i okoliczności jej powstania jest dla nas lekcją obywatelską. Dlatego […]

Szczegóły
Kwi
28

Wytyczne dla zdających egzamin maturalny w 2021

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dla zdających egzamin maturalny w 2021 r. w Zespole SzkółEkonomiczno-Chemicznych w Trzebini związane z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

Szczegóły
Kwi
28

Konkurs konwersacji w języku angielskim

Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w konkursie konwersacji na zajęcia przygotowujące. Na spotkaniach zapoznacie się z zasadami i kwestiami organizacyjnymi, ale przede wszystkim z metodami i technikami użytecznymi w przygotowaniu wypowiedzi ustnej. Udział w zajęciach pozwoli Wam poprawić umiejętność szybkiego formułowania treści w języku angielskim. Tematyka zajęć: Zasady konkursu Tematyka konkursu Wykorzystanie zasobów Internetu Budowanie […]

Szczegóły
Kwi
26

Dzień Ziemi

„Przyroda nie zna nagrody ni kary, zna tylko konsekwencje” (La naturaleza no conoce recompensa ni castigo, conoce solo las consecuencias) R.Ingersoll Jesteśmy pokoleniem, które w sposób świadomy porusza tematy naszej więzi z naturą oraz możliwości ochrony przyrody i klimatu. Z tego powodu, młodzież klas czwartych na lekcjach języka hiszpańskiego prowadzonych przez p. K. Szafraniec-Witkowską chętnie […]

Szczegóły