Gramy z Sercem! 2.0

Gramy z Sercem! 2.0

1 czerwca w chrzanowskiej hali sportowej odbył się doroczny mecz charytatywny „Gramy z Sercem”. Organizatorem turnieju było trzech uczniów klasy II P – Damian, Rafał i Patryk (wsparci pomocą pani pedagog). Mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją ZSECH a Gimnazjum nr 1 z Chrzanowa stał się okazją do wsparcia Fundacji im. Brata Alberta z Trzebini i Chrzanowa. Młodzież obu szkół przekazała bowiem na ręce przedstawicieli fundacji zebrane wcześniej dary – słodycze oraz trwałą żywność.

Piękna idea, piękna akcja. Wspaniały pokaz zaangażowania w czasach, w których coraz powszechniej narzekamy na społeczną znieczulicę. Cóż, jak widać uczniowie nasi nie tylko zdobywają potrzebą wiedzę, nie tylko przygotowują się do zawodowych ról, ale i ukazują swoje szlachetne obywatelskie oblicze.

Brawa więc dla młodzieży ekonoma! Brawa dla młodzieży gimnazjum nr 1!