I edycja: Szkolny konkurs konwersacji w języku angielskim

I edycja: Szkolny konkurs konwersacji w języku angielskim

Po bardzo wyrównanej walce jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki pierwszej edycji Szkolnego Konkursu Konwersacji w Języku Angielskim. Wysoki poziom językowy uczestników sprawił, że komisja konkursowa miała nie lada problem wyłonić laureatów. Prócz „złota” i „srebra” dwie uczennice naszej szkoły otrzymały 3 miejsce ex aequo, przyznaliśmy również 5 wyróżnień. Trud włożony w przygotowanie do konkursu zarówno ten samodzielny jak i praca na dodatkowych zajęciach przygotowujących został nagrodzony tradycyjnymi dyplomami oraz wspaniałymi upominkami przekazanymi przez Urząd Miasta.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę laureatów!

1 miejsceAnita GodyńKlasa 1S
2 miejsceDorota SękowskaKlasa 1A
3 miejsceOliwia MolikKlasa 1S
3 miejsceZuzanna GawrońskaKlasa 2 PA
wyróżnienieJakub GrzybKlasa 2EG
wyróżnienieKamil BaranKlasa 1 Ż
wyróżnienieZuzanna StaniecKlasa 1 P
wyróżnienieKarolina BystrzowskaKlasa 2 PA
wyróżnienieJulia PerlikowskaKlasa 1 R