Los zwierząt nie jest nam obojętny

Los zwierząt nie jest nam obojętny

Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski już po raz kolejny dołączył do zbiórki darów na rzecz schroniska dla zwierząt „ Rafik” w Bolesławiu. Przez cały miesiąc październik w naszej szkole trwały działania  związane z tą szlachetną akcją. Zebraliśmy mnóstwo karmy mokrej, suchej, zarówno dla psów jak i kotów. Uczniowie przynieśli  dużo koców, ręczników, przysmaków, a także zabawki. Na szczególne wyróżnienie zasługuje klasa 4 PGH z wychowawczynią panią Małgorzatą Sośnicą, która z wielkim zaangażowaniem wzięła udział  w tym dobroczynnym przedsięwzięciu.

Rzeczy zostały posegregowane, spakowane przez wolontariuszy i przekazane do schroniska.

W imieniu czworonogów dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie uczestniczyły w akcji!