Małe Formy Teatralne 2016

Małe Formy Teatralne 2016

Zaczynaliśmy 11 lat temu i nadal organizujemy ten konkurs, bo wciąż są uczniowie, którym chce się chcieć. Dwór Zieleniewskich jak zawsze serdecznie otworzył swoje podwoje dla tych, którzy prezentowali scenki w języku angielskim, zapełniając się strażakami, supermenami, krasnoludami. Nasi uczniowie zadbali o to, by gościom nie zabrakło ani czegoś dla ducha (występ wspaniałych śpiewających dziewcząt Ani i Oli, wspieranych przez absolwenta Pawła), ani czegoś dla ciała (ciasta, ciasteczka i inne dobre rzeczy od klasy III EŻ).

Możemy obiektywnie przyznać, iż w organizacji tego konkursu osiągnęliśmy prawdziwy profesjonalizm – co z ulgą przyznawał zarządzający Dworem pan Mirosław Witoń: wszystko przebiegło bez zamieszania, niespodzianek, wedle przemyślanego i dobrze skomponowanego scenariusza. Prym na scenie w tym roku zdecydowanie wiodło Gimnazjum nr 2 z Libiąża ze scenką „Sign language”. Był to prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu młodych uczniów. Gratulujemy!

Zdjęcia z tegorocznego XI Konkursu Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim są dostępne tutaj.

/RR/