Mamy wyniki olimpiad!

Mamy wyniki olimpiad!

Startowaliśmy w 4 olimpiadach o tematyce ekonomicznej i finansowej. Rok 2017 przyniósł nam pomyślne wieści – we wszystkich zakwalifikowaliśmy się do etapów wojewódzkich.

  1. OLIMPIADA EKONOMICZNA- etap wojewódzki 13 stycznia 2017 w Krakowie – naszą szkołę będzie reprezentować Klaudia Kosowska /4 EŻ/.
  2. OLIMPIADA WIEDZY STATYSTYCZNEJ – do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się wszyscy startujący tj. 9 osób, które uzyskały wymaganą liczbę punktów. Niestety regulamin w takim przypadku przewidywał, że do etapu wojewódzkiego kwalifikuje się trójka uczniów z najwyższą liczbą punktów. Etap wojewódzki 13 stycznia w Krakowie- szkołę reprezentują; Klaudia Kosowska /4EŻ/, Martyna Płonkowska /4 EŻ/, Wojciech Kapuściński /4A/.
  3. OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH- już po raz trzeci zakwalifikowaliśmy się do etapu wojewódzkiego, w którym zajęliśmy w 2016 roku 3 miejsce w województwie. Może tym razem spełnią się marzenia o etapie centralnym? W etapie wojewódzkim reprezentują nas w marcu w Krakowie: Magdalena Piegza /4EŻ/, Karolina Jamroż /1E/, Klaudia Kosowska /4EŻ/.
  4. OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI- w etapie wojewódzkim w Krakowie reprezentantem naszej szkoły jest Wojciech Kapuściński /4A/.

W marcu startujemy w OLIMPIADZIE WIEDZY O BIZNESIE I INNOWACJACH – mamy  nadzieję na uzyskanie równie dobrych wyników.

/Marta Tybor/