Nowa władza wybrana

Nowa władza wybrana

W ostatnią środę społeczność ekonoma miała okazję uczestniczyć w corocznym wyborze władz Samorządu Uczniowskiego. W elekcji wystartowało czterech kandydatów – Bartłomiej Dębski (III P), Adrian Fiba (II Ż), Dominik Paliwoda (II T) oraz Jakub Żak (II P). Nad przebiegiem czuwała komisja wyborcza, tradycyjnie złożona z przewodniczących klas maturalnych.

Po kilkugodzinnym głosowaniu i sprawnym liczeniu oddanych głosów, okazało się, że nowym prezydentem został Jakub Żak, natomiast stanowisko wiceprezydenta zachował Bartłomiej Dębski. Przez najbliższy rok będą głównymi reprezentantami uczniów ZSECh.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za godną naśladowowania postawę. Podobnie na głos uznania zasługują wszyscy ci, którzy w wyborach skorzystali z czynnego prawa wyborczego. Uczmy się aktywności obywatelskiej od młodu!

/PSiejka/