Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w ZSECH

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w ZSECH

Po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji zorganizowane zostały konkursy matematyczne. Wyłoniły one w naszej szkole prawdziwych mistrzów szybkiego pamięciowego liczenia. Nawet przykłady z trzycyfrowymi liczbami nie stanowiły dla nich problemu. W kategorii klas od II do IV w tym roku szkolnym indywidualny tytuł Mistrza Szybkiego Liczenia wywalczył Olaf Kukulski z klasy 4A, miejsce drugie zajęła Dorota Sękowska z klasy 3A, a na miejscu trzecim uplasowała się Agata Latko z klasy 2AE.  Uczniowie klas pierwszych rywalizowali zespołowo w międzyklasowym konkursie ze znajomości tabliczki mnożenia. Tu najwyższy wynik osiągnęła klasa 1S, a nagrodę w imieniu klasy odebrał jej przewodniczący Jakub Kubik. Zwycięzcy otrzymali od pani dyrektor Renaty Bębenek gratulacje, dyplomy i upominki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękną rywalizację i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach matematycznych.