Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w lekcjach ZUS. Uczniowie poznali zagadnienia z zakresu:
• Świadomy zawsze ubezpieczony,
• Co Ci się należy, kiedy płacisz składki,
• Renty i emerytury,
• E-ZUS, czyli firma pod ręką.

Uwieńczeniem zdobytej wiedzy było przystąpienie 44 uczniów naszej szkoły do Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych 2022/2023, która odbyła się 22 listopada 2022 r.
42 uczniów przekroczyło wymagany próg 50%.Piękny wynik ! 2 uczennice Kłeczek Dominika 4EG oraz Aneta Chlebowska 2AE uzyskały maksimum punktów 20, natomiast Natalia Zajega 1EH 19 punktów, tym sposobem utworzyły zespół do etapu wojewódzkiego . Czekaliśmy na wyniki, które ogłoszono 22 grudnia. Nasz zespół zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu 2023 w Krakowie. Brawo! Gratulujemy !!!