PLATAN – perłą wśród hoteli w powiecie…

PLATAN – perłą wśród hoteli w powiecie…

18 października br. hotelarze z kl. 1PGH wraz z nauczycielem zawodu zgłębiali tajniki pracy hotelowej podczas swojej pierwszej wycieczki zawodoznawczej w chrzanowskim hotelu 3-gwiazdkowym PLATAN. 

Jego nazwa pochodzi od rosnących w Rynku drzew „platanów klonolistnych”, których symbol stanowi logo hotelu.

Obiekt funkcjonuje już 8 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem, głównie wśród klientów biznesowych. Oferuje 18 pokoi 2-osob.  i jeden studio. Uczniowie mieli okazję zobaczyć oryginalny wygląd i wyposażenie jednostek mieszkalnych, procedurę przyjęcia gościa do hotelu, a także zapoznać się z aranżacją, wyglądem i propozycjami menu w restauracji hotelowej.  Dużym zaskoczeniem dla młodzieży była lista wielu znanych osób, które odwiedziły hotel.

Uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni, podkreślając przyjazną atmosferę i ciepłe przyjęcie ze strony obsługi hotelowej. Z pewnością nie jest to ostatnia wycieczka do hotelu…

/J.M. i K.P./