Podsumowanie Jubileuszowego Maratonu Matematycznego

Konkurs Jubileuszowy Maraton Matematyczny wystartował w październiku 2021r. i polegał na systematycznym rozwiązywaniu zadań z różnych dziedzin matematyki, po 10 zadań w każdym z sześciu konkursowych miesięcy. Etap I konkursu trwał od października do grudnia, etap II od lutego do końca kwietnia. Na starcie konkursu zameldowało się 13 uczniów, natomiast jego metę osiągnęło dwoje: Olaf […]

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 – 24 czerwca 2022 r.

O godzinie 9:30 w hali sportowej odbędzie uroczysta akademia, na którą zapraszamy uczniów klas pierwszych, 3-osobowe delegacje uczniów z klas drugich i trzecich oraz uczniów wyróżnionych i nagrodzonych. Po uroczystej akademii zapraszamy na spotkania z wychowawcamido budynku szkoły wg następującego harmonogramu:  Nazwisko i imię  wychowawcy Klasa Numer sali Bieda Bożena I AE 58 (I piętro) […]

Krakowski Salon Ekonomiczny NBP

13.06. 2022 r Ekonomiści uczący się w klasie 3EG zwiedzili Salon Ekonomiczny, który znajduje się na mapie edukacyjnej Krakowa od około 2 lat. Salon ten został stworzony przez krakowski oddział NBP. Mieści się w trzech salach na parterze budynku Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego Muzeum przy ulicy Basztowej. To ponad 800 metrów kwadratowych powierzchni. Wystawa […]

Emocje w głowie

Emocje, emocje, emocje, ile ich ostatnio przewinęło się przez nasze głowy?Nie od dziś wiadomo, że czerwiec dla każdego ucznia, a także nauczyciela  to miesiąc wzmożonych wrażeń, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Ileż często jest stresu, aby odpowiedzieć na pytanie: „Czy moja całoroczna praca była wystarczająco dobra, aby otrzymać satysfakcjonujący stopień podsumowujący efekt mojej nauki?” […]

VIII Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych o Puchar Starosty Chrzanowskiego

Dnia 30.05.2022 w Młodzieżowym Domu Kultury Sokół w Trzebini odbyło się rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych o Puchar Starosty Chrzanowskiego. Miło nam ogłosić, że nasz Szkolny Zespół Wokalny zdobył wyróżnienie 2 stopnia w kategorii – Zespoły przedstawiające utwór „Miliony snów”. W kategorii Solista, wyróżnienie 2 stopnia wywalczyła Emilia Bolek z klasy 3R wykonując piosenkę „Miasteczko […]

Szkolenie z ZUS Odział Chrzanów

11 maja 20222 nasi uczniowie kierunku technik ekonomista uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez panią Małgorzatę Łuszczek – Opiekuna Płatników Strategicznych ZUS Odział Chrzanów. Uczniowie w praktyce zapoznali się z obsługą Programu e-Płatnik, który umożliwia płatnikom składek tworzenie, weryfikację i wysyłanie do ZUS dokumentów ubezpieczeniowych. Pani Małgorzata Łuszczek, ekspert w tej dziedzinie, przekazała w sposób profesjonalny […]