II Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej

W czwartek 25.01.2024 w TCK w Trzebini odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej „Piosenki, z których się żyje” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Myślachowicach. Nasi uczniowie jak zawsze chętnie wzięli udział w konkursie. W kategorii solista wystąpiły: Dorota Librant z utworem Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”, Urszula Bębenek z piosenką Varius Manx „Piosenka […]

Ekonom zagrał w Orkiestrze! 

W niedzielę 28 stycznia 2024 r. odbył się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym nasza młodzież wzięła udział. Naszych wolontariuszy można było spotkać w Płokach i na Balatonie, a finalnie udało nam się wesprzeć Orkiestrę kwotą 5691,01 zł. Brawo Ekomom! ❤️

Zaproszenie dla ósmoklasistów  na Dzień Otwarty Szkoły – 8 marca 2024 r.

Minął kolejny rok… a my znów zapraszamy wszystkich ósmoklasistów na Dzień Otwarty naszej szkoły 8 marca w godzinach od 9.00 do 15.00. W tym dniu uczniowie klas ósmych będą  mieli możliwość zaznajomić się z kierunkami kształcenia, które oferujemy, zobaczyć pracownie, w których nauczamy zawodów, poznać atmosferę panującą wśród społeczności szkolnej. Ósmoklasiści będą mogli porozmawiać z nauczycielami […]

Projekt VirtuAir Reality

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini w dniu 25.01.2024 r. zostali zaproszeni do Kraków AirPort i Centrum Edukacji Lotniczej, gdzie uczestniczyli w bezpłatnych zajęciach zawodoznawczych w ramach przyznanej nagrody specjalnej w projekcie „VirtuAir Reality- projektowanie przyszłości w zawodach lotniczych z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości lotniska”. Do konkursu należało przygotować nagranie Safety – Demo czyli instrukcję bezpieczeństwa […]

25 stycznia (czwartek) 2024 r. – Zebrania z Rodzicami uczniów klas I-IV

Zebrania z Rodzicami uczniów klas I-IV 25 stycznia 2024 r. (czwartek) – godz. 17.00 Nazwisko i imię  wychowawcy Klasa Numer sali mgr Witoń-Kłeczek Renata IA 67 (II piętro) mgr Sitko Piotr IG 55 (I piętro) mgr Siejka Paweł IP 76 (II piętro) mgr Bieroński Kacper IR 65 (II piętro) mgr Trzewiczek Monika IS 32 (parter) […]

Wyróżnienie od Centrum Edukacji Lotniczej

Nieskromnie, ale przecież bardzo prawdziwie mogę oznajmić – JESTEŚMY ŚWIETNI! Oto fragmenty rozstrzygnięcia konkursu Centrum Edukacji Lotniczej, w którym wzięły udział nasze trzy ekipy (ich filmiki już widzieliście): Burzliwe rozmowy jury zakończone, zwycięzcy wybrani! W konkursie “Nagraj safety-demo i wygraj bezpłatne zajęcia zawodoznawcze dla całej klasy” przyznaliśmy następujące nagrody:Miejsce 1: Zespół Szkół Ekonomicznych w KielcachMiejsce […]