Ferie zimowe

Drodzy Uczniowie, z okazji ferii zimowych, życzymy Wam bezpiecznego i pełnego atrakcji wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Wracajcie pełni pozytywnej energii, sił i zapału do dalszej pracy. Życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zebranie z rodzicami – 13 stycznia 2022 r.

Informujemy, że 13 stycznia (czwartek) 2022 r. o godz. 17.30 odbędą się stacjonarnie zebrania rodziców uczniów klas 1-3. Wykaz sal będzie dostępny przy wejściu do szkoły.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych: 10-11 stycznia 2022 r.

Informujemy, że 10-11 (poniedziałek-wtorek) stycznia 2022 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Lekcja otwarta: Podsumowanie roku Norwida

W uznaniu zasług Cypriana Kamila Norwida dla polskiej sztuki i kultury, w 200-lecie jego urodzin Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2021 rokiem  Cypriana Kamila Norwida. Z tej okazji , 17 grudnia,  odbył się w naszej szkole cykl lekcji otwartych dla klas drugich ukazujący życie i twórczość tego wybitnego artysty. Lekcja przybliżała biografię, perypetie miłosne oraz […]

Wytyczne dla zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie oraz egzamin zawodowy w sesji styczeń-luty2022

Wytyczne dla zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie oraz egzamin zawodowy w 2022 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini związane z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego (na podstawie „Wytycznych dotyczących organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz egzaminu zawodowego w sesji styczeń -luty 2022 opracowanych przez MEN, CKE i GIS) Na egzamin może przyjść wyłącznie […]

7 stycznia 2022 r. – Szkoła nieczynna

Informujemy, że 7 stycznia (piątek) 2022 r. szkoła będzie nieczynna.