I Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Polskiej

W dniu 16 marca 2023 roku nasze uczennice ze Szkolnego Zespołu Wokalnego „Ekonomerki” (Dorota Librant 1R, Julia Kuchta 4S, Emilia Bolek 4R, Patrycja Wróbel 2R, Patrycja Sowiźrał 3Ż, Emilia Pasek 3Ż, Emilia Kuglin 3Ż) wzięły udział w I Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Polskiej -„ Piosenki, z których się żyje”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w […]

Czas tak szybko płynie… a za nami kolejny już Dzień Otwarty dla ósmoklasistów

Ale się w tym dniu działo!!! W ubiegły piątek (10.03.23 r.), jak zawsze na początku marca, przybyło do nas bardzo wielu uczniów kończących w tym roku naukę w szkole podstawowej. Według naszych szacunków odwiedziło nas blisko 580 przyszłych absolwentów szkół podstawowych z powiatu chrzanowskiego i nie tylko. Wielu z nich zostanie z pewnością naszymi uczniami!!! […]

Półfinał Olimpiady ZUS w Krakowie. I miejsce naszych „Ekonomistek”!!!

Zespół w składzie: Dominika Kłeczek, Natalia Zajega, Aneta Chlebowska, kształcący się w zawodzie technik ekonomista, reprezentował naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim w Krakowie, w półfinale Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Uczennice wzorowo zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności w zakresie ubezpieczeń ZUS oraz pracy zespołowej, zdobywając I miejsce na szczeblu wojewódzkim. Laureaci etapów […]

Akcje charytatywne dla Zosi Pająk

Zosia Pająk  zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Jak zwykle uczniowie i nauczyciele naszej szkoły licznie wzięli udział w akcjach na rzecz Zosi. Pierwszym działaniem była zbiórka makulatury. Zużyte wyroby papiernicze docierały do naszej placówki z całej gminy Trzebinia. W sumie zebrano ponad 8,5 tony. Następnym przedsięwzięciem podjętym przez naszą szkołę był udział w akcji […]

Zapraszamy na dzień otwarty szkoły – 10 marca 2023 r.

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY!!! Drogi Ósmoklasisto! Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini to szkoła z 60-letnią tradycją. W ciągu tych  lat w naszych szkolnych ławkach zasiadało blisko 12 tys. uczniów!!! JEDNYM Z NICH W MOŻESZ BYĆ TY! Już 10 marca 2023 r. zapraszamy Cię na Dzień Otwarty do naszej szkoły w godzinach od 9.00 do 15.00. […]

Konkurs wiedzy pożarniczej

27 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Trzebini odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom„. Naszą szkołę reprezentowały Natalia Mirek z klasy 3S i Inga Zbożniak z klasy 2AE. Natalia Mirek zajęła trzecie miejsce . Gratulujemy!