Poznaj swoje prawa

Poznaj swoje prawa

21 listopada w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o prawie pracy i BHP „Poznaj swoje prawa w pracy”. W konkursie wzięło udział 42 uczennic i uczniów. Po rozwiązaniu testu składającego się z 25 pytań okazało się, że troje z nich osiągnęło taki sam wynik. O ostatecznej kolejności zdecydowała więc „dogrywka” składająca się z 7 pytań.

Największą wiedzą z zakresu prawa pracy i BHP wykazał się uczeń Sebastian Stawarz (klasa II P), drugi wynik osiągnęła uczennica Justyna Warchoł (klasa II PS), a trzecie miejsce zajęła Oliwia Kasprzyk  (II P). Pierwsza dwójka będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie regionalnym organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy w Krakowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! /Etap szkolny konkursu organizowali nauczyciele Agata Bolek i Paweł Olszowski/.