Poznajemy krakowskie hotele…

Poznajemy krakowskie hotele…

12 lutego podczas wycieczki zawodoznawczej hotelarki z kl. 3,  kolejny już raz odwiedziły dwa krakowskie hotele.

Jakże różne to obiekty hotelarskie, przekonały się na miejscu. Pierwszy z nich to funkcjonujący od niespełna roku, niewielki hotel  „LAVENDER” , 3-gwiazdkowy z butikowym charakterem wnętrz, usytułowany w zabytkowej kamienicy przy  ul. Długiej.  Dysponuje głównie pokojami dwuosobowymi, restauracją i 3 kameralnymi salami konferencyjnymi, nie posiada jednak parkingu.

Drugi to również 3-gwiazdkowy hotel sieciowy „Vienna Hause Easy” przy Rondzie Mogilskim. Ten obiekt z kolei posiada 220 pokoi, w tym dwuosobowe o różnym standardzie, apartamenty i pokoje dla osób niepełnosprawnych. Gościom biznesowym poleca się 6 sal konferencyjnych i strefę relaksacyjną. Hotel słynie z doskonałej kuchni.  

Dzięki oprowadzeniu po obiekcie i wyczerpującej prelekcji o pracy w branży hotelarskiej przez pracownika recepcji, dziewczęta miały okazję zweryfikować teorię z praktyką.

/EG/