Praktyka w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Katowicach-Pyrzowicach

Praktyka w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Katowicach-Pyrzowicach

W dniach od 2.11.2021 r. do 26.11.2021 r. Uczniowie klasy 3PR będą odbywali miesięczną praktykę zawodową zorganizowaną w przez szkołę w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Katowicach. Uczniowie będę mieli możliwość zapoznania się ze strukturą organizacyjną lotniska, specyfiką pracy w branży lotniczej. Będą mogli pracować w strefie check-in obligując pasażerów oraz klientów vipowskich w salonikach Business Lounge. Zdobędą cenną wiedzę i doświadczenie, które pomoże ich w dalszym rozwoju zawodowym.
Dziękujemy Koordynatorom Portu Lotniczego za przyjęcie na praktykę, Firmie Transportowej Krzysztof Widyna za transport naszej młodzieży na lotnisko.

Organizatorem praktyk, transportu oraz dofinansowania jest pani Beata Śledzińska.