Nowość!!!

W dzisiejszych czasach dostęp oraz skuteczność zabiegów upiększających sprawia, że coraz częściej i chętniej z nich korzystamy. Szeroka oferta salonów kosmetologicznych, a także klinik medycyny estetycznej daje możliwość efektywnej poprawy urody na różnych płaszczyznach, zarówno jeżeli chodzi o wygląd twarzy, skórę włosów jak i sylwetkę.

Wybierając specjalność kosmetologia i produkty kosmetyczne, będziesz jednym z wielu młodych ludzi, którzy po ukończeniu szkoły średniej zainteresowani są dalszym kształceniem na kierunkach związanych z kosmetologią i odnową biologiczną, medycyną estetyczną, fizjoterapią albo chcących pracować w przemyśle chemicznym związanym z produkcją produktów kosmetycznych. Kosmetologia i produkty kosmetyczne w naszej szkole to m.in.:

  • zwiększony zakres zajęć praktycznych oraz praktyk na uczelniach i w firmach sektora kosmetologicznego w celu lepszego przygotowania się do zawodu;
  • stworzenie uczniom szansy poznania na etapie edukacji ponadpodstawowej specyfiki pracy kosmetologa oraz możliwość kontynuowania kształcenia na wyższych uczelniach;
  • promocja zdrowego trybu życia poprzez właściwą pielęgnacje swojego ciała kosmetykami i suplementami dobranymi według potrzeb organizmu;