15 listopada 2022 r. w naszej szkole gościliśmy siatkarzy i siatkarki ze szkół podstawowych. Turniej rozegrały 4 drużyny, między innymi: SP8 z Trzebini, SP8 z Chrzanowa, SP z Woli Filipowskiej oraz SP1 z Krzeszowic. Jako gospodarze przyjęliśmy naszych gości stołem pysznych przekąsek przygotowanych przez naszych uczniów z klasy o kierunku gastronomicznym. Rozgrywki odbyły się w sportowej, uczciwej i miłej atmosferze. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja SP z Woli Filipowskiej, na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja SP8 z Chrzanowa, tuż za nimi SP z Krzeszowic, ostatnie miejsce należało do drużyny SP8 z Trzebini. Zapraszamy ponownie do ZSE-Ch na dni otwarte aby poznać naszą szkołę!