Uczta dla oczu i podniebienia

Uczta dla oczu i podniebienia

7 czerwca uczniowie naszej szkoły z klas gastronomicznych (3G i 3Ż) obsługiwali uczestników festiwalu ,,Domek Artystów Wszelakich’’ w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego. Serwowane zakąski, sałatki i słodkości przygotowali w szkole, tworząc artystyczne dekoracje. Zapewnili również profesjonalną obsługę podczas samej imprezy.

Organizatorzy z Powiatowego Domu Pomocy Społecznej im. Adama Starzyńskiego na swojej stronie FB napisali ,,Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini pod okiem swoich nauczycieli, zajęli się stroną gastronomiczną na poziomie krakowskiego Wierzynka.” Trudno nie zgodzić się z takową recenzją 🙂

Opiekę nad grupą uczniów sprawowały panie: Dorota Suruło i Joanna Kulawik.

Fot. Wojciech Winiarczyk

/DS, PS/