Create Event Easily

Create events easily with U-event custom post quis nostrum exercitationem ullam corporis

Sell Event Ticket

You can sell tickets to your event using Woocommerce, it is so easy and so convenient

Create Courses

Use U-course custom post to create and manage courses for your education business

Great Support

We provide support via Ticksy system – Please do not hesitate to request support from us

education-phone

For A Smarter Education Website

 

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

BUY THIS THEME

I Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Polskiej

W dniu 16 marca 2023 roku nasze uczennice ze Szkolnego Zespołu Wokalnego „Ekonomerki” (Dorota Librant 1R, Julia Kuchta 4S, Emilia Bolek 4R, Patrycja Wróbel 2R, Patrycja Sowiźrał 3Ż, Emilia Pasek 3Ż, Emilia Kuglin 3Ż) wzięły udział w I Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Polskiej -„ Piosenki, z których się żyje”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w […]

Czas tak szybko płynie… a za nami kolejny już Dzień Otwarty dla ósmoklasistów

Ale się w tym dniu działo!!! W ubiegły piątek (10.03.23 r.), jak zawsze na początku marca, przybyło do nas bardzo wielu uczniów kończących w tym roku naukę w szkole podstawowej. Według naszych szacunków odwiedziło nas blisko 580 przyszłych absolwentów szkół podstawowych z powiatu chrzanowskiego i nie tylko. Wielu z nich zostanie z pewnością naszymi uczniami!!! […]