Create Event Easily

Create events easily with U-event custom post quis nostrum exercitationem ullam corporis

Sell Event Ticket

You can sell tickets to your event using Woocommerce, it is so easy and so convenient

Create Courses

Use U-course custom post to create and manage courses for your education business

Great Support

We provide support via Ticksy system – Please do not hesitate to request support from us

education-phone

For A Smarter Education Website

 

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

BUY THIS THEME

Ferie zimowe

Drodzy Uczniowie, z okazji ferii zimowych, życzymy Wam bezpiecznego i pełnego atrakcji wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Wracajcie pełni pozytywnej energii, sił i zapału do dalszej pracy. Życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zebranie z rodzicami – 13 stycznia 2022 r.

Informujemy, że 13 stycznia (czwartek) 2022 r. o godz. 17.30 odbędą się stacjonarnie zebrania rodziców uczniów klas 1-3. Wykaz sal będzie dostępny przy wejściu do szkoły.