Create Event Easily

Create events easily with U-event custom post quis nostrum exercitationem ullam corporis

Sell Event Ticket

You can sell tickets to your event using Woocommerce, it is so easy and so convenient

Create Courses

Use U-course custom post to create and manage courses for your education business

Great Support

We provide support via Ticksy system – Please do not hesitate to request support from us

education-phone

For A Smarter Education Website

 

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

BUY THIS THEME

Los zwierząt nie jest nam obojętny

Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski już po raz kolejny dołączył do zbiórki darów na rzecz schroniska dla zwierząt „ Rafik” w Bolesławiu. Przez cały miesiąc październik w naszej szkole trwały działania  związane z tą szlachetną akcją. Zebraliśmy mnóstwo karmy mokrej, suchej, zarówno dla psów jak i kotów. Uczniowie przynieśli  dużo koców, ręczników, przysmaków, a […]

Warsztaty kulinarne z „DORADCY COOLINARNI”

W tym semestrze klasa 3Ż pod kierunkiem pani Joanny Kulawik i Dariusza Łętowskiego, brała udział w warsztatach kulinarnych, zorganizowanych we współpracy z Panem Maciejem Piórkowskim – szefem kuchni i właścicielem firmy „DORADCY COOLINARNI„Pan Maciej przeprowadził wykład o sezonowaniu wołowiny, a następnie pokazał młodzieży praktyczne zastosowanie mięsa wołowego, a także ryb i owoców morza. Efektem tego […]