Create Event Easily

Create events easily with U-event custom post quis nostrum exercitationem ullam corporis

Sell Event Ticket

You can sell tickets to your event using Woocommerce, it is so easy and so convenient

Create Courses

Use U-course custom post to create and manage courses for your education business

Great Support

We provide support via Ticksy system – Please do not hesitate to request support from us

education-phone

For A Smarter Education Website

 

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

BUY THIS THEME

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY – 12 marca 2021 r.

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI, DRODZY RODZICE!!! Zapraszamy Was na wirtualny „Dzień Otwarty” naszej szkoły dnia 12 marca (piątek). W tym dniu, na naszym szkolnym facebooku będziecie mogli obejrzeć prezentacje i filmiki opisujące poszczególne zawody, a nauczyciele tych zawodów odpowiedzą na Wasze pytania związane z intersującymi Was kierunkami kształcenia. Szczegółowy harmonogram Wirtualnego Dnia Otwartego zostanie zamieszczony na stronie […]