Wspomnienia z Dnia Otwartego…

Wspomnienia z Dnia Otwartego…

To był naprawdę „Otwarty Dzień” w naszej szkole… Zainteresowanie uczniów klas ósmych przerosło nasze oczekiwania!!!

W ubiegły piątek (11.03.22 r.) przybyło do nas mnóstwo uczniów kończących w tym roku naukę w szkole podstawowej. Ósmoklasiści spędzili w naszej szkole dużo czasu, zapoznając się ze specyfiką nauczanych zawodów. Odwiedzili pracownie, w których mogli zobaczyć i poznać tajniki pracy w gastronomii, na czym polega transport i spedycja, obsługę gościa hotelowego, z czym wiąże się zawód ekonomisty, jak odprawia się podróżnych i bagaże, a także być świadkami doświadczeń chemicznych. W tym roku po raz pierwszy prezentowaliśmy profil klasy biologiczno-chemicznej naszego liceum, która jest naszą nową propozycją dla uczniów szkół podstawowych, tym razem związana nie z nauką w naszym technikum a liceum właśnie. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, nowa oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem ósmoklasistów. Dziękujemy wszystkim ósmoklasistom za tak liczne przybycie, rodzicom za wsparcie, a nauczycielom i wychowawcom ze szkół podstawowych za zorganizowanie przyjazdu swoich podopiecznych do nas.

Na koniec naszych „wspomnień”, naszych, czyli nauczycieli odpowiedzialnych za organizację „Dnia Otwartego dla Ósmoklasistów” składamy serdeczne podziękowania Wam, nasi drodzy uczniowie. Bez Waszego zaangażowania i pomocy, życzliwości i uśmiechu pomimo ciężkiej pracy organizacja tego dnia nie była by możliwa. Cieszymy się, że jesteście z nami i dziękujemy!