Wyróżnienie dla uczennicy ZSECH w XVIII Edycji Małopolskiego Konkursu ”Stół pięknie nakryty – Powrót do natury w kuchni i na stole”

Wyróżnienie dla uczennicy ZSECH w XVIII Edycji Małopolskiego Konkursu ”Stół pięknie nakryty – Powrót do natury w kuchni i na stole”

Podczas  XVIII Edycji Małopolskiego Konkursu” Stół pięknie nakryty- Powrót do natury w kuchni i na stole” odbywającego się w Zespole Szkół Gastronomicznych w Krakowie wśród najlepszych uczniów z małopolskich szkół znalazły się również uczennice z naszej szkoły – Dominika Graczyk i Nadia Bentkowska  z klasy 2Ż.

Nadia Bentkowska w kategorii cukiernik przygotowała deser pod nazwą „Malina pod Mchem”, czyli szpinakowy biszkopt z musem malinowym, udekorowany karmelem.  Natomiast Dominika w kategorii kucharz zdobyła wyróżnienie, sporządzając ziemniaka faszerowanego na groszkowym puree.

Pracę uczniów w czasie konkursu oceniały komisje, w skład których wchodzili kucharze ze Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników. Jurorzy wysoko ocenili poziom prac wykonanych przez uczestników konkursu. Uczniom i nauczycielom gratulujemy.