We wtorek ( 22 marca 2022 r. ) w okolicach ruin zamku Lipowiec odbył się XVI Powiatowy Rajd Na Orientację Szkolnych Szkół Krajoznawczych Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.

Patronat nad rajdem objęli: Starosta Chrzanowski – Andrzej Uryga, Wójt Gminy Babice – Radosław Warzecha, Prezes Zarządu Głównego PTT – Jolanta Augustyńska, Nadleśnictwo Chrzanów.

Nasz ekonom reprezentowało 37 uczniów z klas: 1 PG, 1R, 2S.

Julita Grochal i Filip Ziajka z klasy 1R zdobyli III miejsce w kategorii indywidualnej szkół ponadpodstawowych.

W konkursie drużynowym szkół ponadpodstawowych reprezentanci Ekonomika zdobyli II miejsce.