Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Wszystko ma swój czas
I przychodzi kres na kres…

Wszystko ma swój czas – był czas nauki, stresu, sprawdzianów. Czas wczesnego wstawania i późnych nieraz powrotów. Teraz przyszedł tego kres.
I nastał dwumiesięczny okres wakacji.

26 czerwca w samo południe odbyło się w związku z tym uroczyste zakończenie kolejnego już roku szkolnego w ZSECh. Akademię rozpoczęła pani dyrektor Renata Bębenek, dziękując całej szkolnej społeczności za wszelaki wysiłek, współpracę i aktywność. Życząc udanych wakacji. Następnie, w imieniu zgromadzonych gości, głos zabrał pan starosta Janusz Szczęśniak. Potem przyszedł oczywiście czas wręczania świadectw z paskiem (w tym roku wyjątkowo wielu!), wyróżnień za frekwencję i wszelakie ważne osiągnięcia.

Po części oficjalnej mieliśmy przyjemność podziwiać kolejny już układ taneczny przygotowany przez naszą arcy uzdolnioną młodzież pod kierunkiem pani Agnieszki Łuckiej-Janowskiej. „Spadochron” Meli Koteluk w wykonaniu utalentowanych wokalistek oraz pokaz cheerleaderek zakończył ten rok.

Na wakacje wszystkim – nauczycielom, uczniom, pracownikom szkoły życzymy dużo słońca. A jak nawet go nie będzie, to przynajmniej dobrego humoru w dobrym towarzystwie. Cobyśmy 1 września wrócili ze wspomnieniami, wypoczęci i gotowi do pracy.

Zapraszamy do galerii, obejrzeć zdjęcia z akademii.