Zaproszenie dla ósmoklasistów  na Dzień Otwarty Szkoły – 8 marca 2024 r.

Zaproszenie dla ósmoklasistów  na Dzień Otwarty Szkoły – 8 marca 2024 r.

Minął kolejny rok… a my znów zapraszamy wszystkich ósmoklasistów na Dzień Otwarty naszej szkoły 8 marca w godzinach od 9.00 do 15.00.

W tym dniu uczniowie klas ósmych będą  mieli możliwość zaznajomić się z kierunkami kształcenia, które oferujemy, zobaczyć pracownie, w których nauczamy zawodów, poznać atmosferę panującą wśród społeczności szkolnej. Ósmoklasiści będą mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami, zadać wiele pytań związanych z nauką w naszym „Ekonomiku”  i usłyszeć na nie rzetelne odpowiedzi.

 Dlatego też zapraszamy Cię ósmoklasisto serdecznie do odwiedzenia naszej szkoły!

Możesz nas odwiedzić indywidualnie, z grupą rówieśników ze swojej klasy albo z rodzicami. Wybór należy do Ciebie.

Do zobaczenia 8 marca w „Ekonomiku”.