Certyfikaty dla ekonoma

Certyfikaty dla ekonoma

W ostatnich tygodniach ZSE-Ch otrzymał dwa (kolejne zresztą) certyfikaty, które potwierdzają jakość naszego kształcenia:

WIARYGODNA SZKOŁA

„Kategoria Wiarygodne Technikum jest Programem, który ma na celu wyróżnić najlepsze Technika w całej Polsce. Program dedykowany jest szkołom, które przede wszystkim osiągają wysoki wskaźnik EWD (Edukacyjnej Wartości Dodanej). Jest to wskaźnik opracowywany przy współpracy z Ministerstwem Edukacji przez Instytut Badań Edukacyjnych. Wskaźnik ten dotyczy porównania wyników maturalnych z egzaminami gimnazjalnymi. W ten sposób wykazuje się, jaką efektywność/postęp dany uczeń wykonał w szkole. Dodatkowo pod uwagę brane jest także Kryterium Bazy oraz Bezpieczeństwa. Szkoła wykazywać musi wysokie standardy w tych obszarach. W związku z tym, uczestnictwo w Programie uzależnione jest od pozytywnie przeprowadzonej weryfikacji.”

ZADOWOLONY KONSUMENT

„Zadowolony Konsument przychodzi z pomocą, gdy szukasz miejsca, któremu możesz zaufać. Widząc nasz uśmiechnięty symbol na drzwiach wejściowych lub wiszący dumnie certyfikat, wiesz, że jesteś we właściwym miejscu. Uczestnicy programu są polecani przez swoich „zadowolonych konsumentów”, weryfikowani przez nasz zespół i nagradzani certyfikatem potwierdzającym jakość oferowanych przez nich usług.”