Hiszpańska fiesta, ole!

Hiszpańska fiesta, ole!

Na przełomie lutego i marca br. uczniowie „ekonomika” wzięli udział w konkursie fotograficznym „ Smaki Hiszpanii”.  Koordynatorem zmagań była pani Katarzyna Szafraniec-Witkowska, nauczyciel języka hiszpańskiego w naszej szkole. Uczestnicy zaprezentowali zdjęcia typowych dla tego kraju potraw. Było więc i gazpacho – andaluzyjski chłodnik, i tortilla – omlet ziemniaczany, paella – z owocami morza, churros con chocolate – słodkie paluchy, jamón serano – szynka górska i hiszpański deser – flan. Na sam widok „ślinka ciekła”. Wyróżnienia w konkursie otrzymały:  Izabela Irzyńska i Daria Stawarz /kl. 2B/, Karolina Rozmus  /kl. 2 P/ oraz Klaudia  Warchoł /kl. 1 R/.

Gratuluję i zachęcam do udziału w następnych edycjach. Dziękuję za zaangażowanie i życzę dalszych sukcesów w odkrywaniu uroków Hiszpanii.

/Katarzyna Szafraniec-Witkowska/