Dzień Dziecka „Solidarni z Ukrainą” 5 czerwca 2022 r.

Dzień Dziecka „Solidarni z Ukrainą” 5 czerwca 2022 r.

Dzień Dziecka „Solidarni z Ukrainą”
5 czerwca 2022 r.
Plac przy ul. Ochronkowej w Trzebini

Program:
9.00 – 15.00 Rozgrywki Mundial Kids
13.00 – 18.00 Piknik rodzinny na kocu

Występy wokalne, muzyczne i taneczne w wykonaniu uczniów polskich i ukraińskich
Show – akrobatyka powietrzna, warsztaty taneczne
Widowiskowy pokaz jazdy na wrotkach z udziałem „Króla Wrotek”
Budowa „Wioski Indiańskiej” – Razem możemy wszystko
Tęczowe Disco Kids, Kolory Holi
Restauracja dla dzieci – darmowe smakołyki
Park kolorowych dmuchańców, „Planetarium”
Rozgrywki szachowe: Ograj Mistrza
Pokazy strażackie
Gry i zabawy dla całych rodzin
Konkursy  z licznymi nagrodami

Program prowadzony w języku polskim i ukraińskim.
Piknik na kocyku jest imprezą charytatywną.
Gwarantujemy świetną zabawę, mnóstwo niespodzianek i niezliczoną ilość atrakcji.
 Дитячий день„Солідарність з Україною”
5 червня 2022 r.Площа на вулиці ОхронковаПрограма:9.00 – 15.00 Турнір Mundial Kids13.00 – 18.00 Сімейний пікнік на ковдрiВокальні, музичні, танцювальні виступи у виконанні польських та українських учнівШоу – повітряна акробатика та майстер-класи танцівВражаюче шоу на роликах з „Королем Роликових Ковзанів”Будуємо „Iндіанське Село” – разом ми зможемо всеРайдужна дискотека Disco Kids, Кольори ХоліРесторан для дітей – безкоштовні частуванняПарк різнокольорових надувних атракціонів, „Планетарій”Шахи: Перемогти МайстраПожежне шоуІгри та забави для всієї родиниЗмагання з численними призами Програма ведеться польською та українською мовами. Пікнік на ковдрi – благодійна акція.Ми гарантуємо чудову розвагу, багато сюрпризів та незліченну кількість атракціонів.