DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY – 12 marca 2021 r.

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI, DRODZY RODZICE!!!

Zapraszamy Was na wirtualny „Dzień Otwarty” naszej szkoły dnia 12 marca (piątek).

W tym dniu, na naszym szkolnym facebooku będziecie mogli obejrzeć prezentacje i filmiki opisujące poszczególne zawody, a nauczyciele tych zawodów odpowiedzą na Wasze pytania związane z intersującymi Was kierunkami kształcenia.

Szczegółowy harmonogram Wirtualnego Dnia Otwartego zostanie zamieszczony na stronie internetowej i facebooku szkoły.

Jeżeli macie pytania już w tej chwili, możecie kierować je do p. K. Herbik na adres herbik@op.pl lub telefonicznie pod numer 32 6121 185 codziennie w godzinach od 8.00 do 13.00.

A TYMCZASEM, JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI NASZEJ OFERTY EDUKACYJNEJ. BYĆ MOŻE, PO ZAPOZNANIU SIĘ Z NIĄ, ŁATWIEJ WAM BĘDZIE SPRECYZOWAĆ WASZE ZAINTERESOWANIA. MIŁEGO OGLĄDANIA!!!