I etap Jubileuszowego Maratonu Matematycznego zakończony!

I etap Jubileuszowego Maratonu Matematycznego zakończony!

Tym samym Konkurs dobił do półmetka i czas na małe podsumowanie. Do Konkursu przystąpili Najlepsi z Najlepszych szkolnych matematyków, wielu z nich przedstawiło rozwiązania ponad połowy z 30 zadań konkursowych, a najlepszy zawodnik rozwiązał wszystkie!


Po I etapie zmagań miejsca na podium zajęli:


I. Olaf Kukulski z klasy 3A z liczbą 296 punktów
II. Karolina Bystrzowska z z klasy 3PA – 255 punktów
III. Magdalena Sutkowska z klasy 3A – 236 punktów

Serdecznie gratulujemy! A oto pełna lista naszych zawodników, w kolejności zajętych miejsc:
1. Olaf Kukulski, kl.3A
2. Karolina Bystrzowska, kl.3PA
3. Magdalena Sutkowska, kl.3A
4. Dominika Bartosik, kl.2A
5. Anita Godyń, kl.2S
6. Roksana Czop, kl.4G,
6. Natalia Piorunek, kl.3PA
8. Mariusz Brożek, kl.2S
9. Daniel Kmiecik, kl.2S
10. Natalia Jakś, kl.3PA
11. Magdalena Kaleta, kl.3R
11. Patrycja Wróbel, kl.1R
13. Patrycja Fiba, kl.3R

Pełny ranking, z punktacją, znajdziecie na stronie szkoły w zakładce Konkursu. Uwaga! II etap Maratonu startuje 1 lutego. Kibicujcie wszystkim zawodnikom, bo trasa znowu będzie wymagająca, pełna matematycznych przeszkód i niespodzianek. Życzymy powodzenia!