I miejsce

I miejsce

Miło nam poinformować, iż I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Powiatowym Konkursie „Bądź architektem swojej kariery zawodowej” zdobyła nasza uczennica z klasy I D Weronika Kościelniak.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było ukończenie szkolenia e-learningowego z zakresu kariery zawodowej i opracowanie własnej ścieżki rozwoju. Szkolenie było realizowane w formie e-learningu, składało się z 4 bloków merytorycznych realizowanych przez 4 tygodnie. W trakcie szkolenia uczniowie byli zobowiązani do wykonania zadań, rozwiązania testów i wzięcia udziału w dyskusji na forum. Aktywności uczniów na szkoleniu również były elementem oceny jury. Druga uczennica klasy I D, Klaudia Łagan, również stanęła na podium, odbierając podziękowania i dyplom za ukończenie szkolenia i przesłanie pracy końcowej.

Serdecznie gratulujemy naszym wychowankom.

Opiekunem merytorycznym z naszej szkoły była pani Maria Mendela. Organizatorem szkolenia i konkursu było Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie oraz II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie.

/MM, PS/