Aby było wspólne…

Aby było wspólne…

Ponieważ Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony 14 października, wypadał w tym roku w niedzielę, szkolna akademia odbyła się już w piątek. W obecności naszych gości, m.in. starosty powiatu chrzanowskiego pana Janusza Szczęśniaka oraz dowódcy 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Krakowie pana podpułkownika Jacka Kahla, pani dyrektor tradycyjnie wręczyła części grona pedagogicznego swoje nagrody; podkreślając wszak, iż sukces ZSE-Ch jest dziełem wszystkich. I wszystkim za ich pracę dziękując. Część oficjalną zwieńczyło ślubowanie naszych pierwszych klas, które już oficjalnie stały się częścią szkolnej społeczności.

Uwagę zgromadzonych musiały przykuć występy artystyczne – ilość fantastycznych talentów wokalno-tanecznych musi być niewątpliwie powodem naszej dumy. Do historii ekonomika z pewnością dopisały złote głoski nasze „trzy tenorki”, panie nauczycielki, które postanowiły stanąć w szranki z utalentowaną młodzieżą.

Następna taka uroczystość dopiero za rok, ale już dzisiaj pamiętajmy o jednym: i to święto, i ta szkoła nie jest dziełem li tylko dyrekcji czy nauczycieli – o jej atmosferze i codzienności decydujemy wszyscy. Oby miejsce to było dla nas wszystkich WSPÓLNYM…

/PS, zdjęcia by Szymon/