II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Nie tak dawno, bo w środę 25.10.2023 r.  w Dworze Zieleniewskich odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych. Niezmiernie się cieszymy, że tak jak w ubiegłym roku spotkał się on z dużym zainteresowaniem,

w szczególności okolicznych szkół podstawowych. W tegorocznej edycji naszego konkursu uczestnicy zaprezentowali utwory w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz francuskim. Zwycięzcy otrzymali piękne statuetki, nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Bardzo gorąco gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a nauczycielom za trud włożony w przygotowanie uczniów do konkursu. Podziękowania ślemy również dla szanownego jury:  Mirosława Witonia, Jakuba Mazurka, Katarzyny Szafraniec-Witkowskiej oraz Emilii Bolek. Jest nam bardzo miło, że konkurs mógł odbyć się w pięknej scenerii Dworu Zieleniewskich, dziękujemy za owocną współpracę. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji za rok.

A oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

I miejsce w Kategorii Solista: Emily Gogwim; SP3 w Chrzanowie

II miejsce w Kategorii Solista: Igor Bobowsk; ZST Fablok

III miejsce w Kategorii Solista: Dorota Librant; ZSECH w Trzebini

I miejsce w Kategorii Zespół: Amelia Nowak, Gabriela Dereszowska; I LO w Chrzanowie

II miejsce w Kategorii Zespół: Aisha Wyrobiec, Daria Mereczyńska; SP w Babicach

III miejsce w Kategorii Zespół: Zofia Wiatr, Hanna Sobek, Eileen Mink; PSP w Czyżówce

Wyróżnienie : Szkolny Zespół Wokalny „Ekonomerki”; ZSECH w Trzebini

Emilia Kocot, Zuzanna Godziszko; SP6 w Trzebini