II Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej

II Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej

W czwartek 25.01.2024 w TCK w Trzebini odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej „Piosenki, z których się żyje” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Myślachowicach. Nasi uczniowie jak zawsze chętnie wzięli udział w konkursie.

W kategorii solista wystąpiły: Dorota Librant z utworem Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”, Urszula Bębenek z piosenką Varius Manx „Piosenka księżycowa” oraz Zuzanna Knapik z utworem zespołu Bajm „Co mi Panie dasz” .

Nasz Szkolny Zespół Wokalny (Dorota Librant, Urszula Bębenek, Zuzanna Knapik, Emilia Pasek, Ewelina Pietrzyk, Dominika Graczyk, Patrycja Wróbel, Patrycja Sowiźrał) również wystąpił z piosenką Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.

Nasi wspaniali uczniowie wyśpiewali sobie podium. III miejsce w kategorii solista otrzymała Zuzanna Knapik z klasy 1P, nasz Szkolny Zespół Wokalny zajął II miejsce w kategorii zespół kameralny.

Gratulujemy zwycięzcom.