II POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH DACHL W JĘZYKU NIEMIECKIM

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH DACHL W JĘZYKU NIEMIECKIM

W piątek 2 czerwca 2023 r. o godzinie 9.00 swoją obecnością w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini zaszczyciły nas dwuosobowe drużyny ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wszystkie przybyłe zespoły wzięły udział w „II POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH DACHL W JĘZYKU NIEMIECKIM”. W grupie szkół ponadpodstawowych zwyciężyły: I miejsce: Wiktoria Waluszkiewicz i Wiktoria Święszek z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini, II miejsce: Weronika Zawada i Amelia Gołąb z I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, III miejsce: Kinga Klimara i Weronika Popławska z Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini. W grupie szkół podstawowych zwyciężyły Aleksandra Chodacka i Olga Kieres ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Trzebini. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ogromu wiedzy, a nauczycielom i opiekunom uczniów bardzo dziękujemy za profesjonalizm i pomoc w przygotowaniu młodzieży do konkursu!

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok!

Serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych Sponsorów za wsparcie konkursu. Oto Oni: Pan Jacek Nowak – Kompleksowa obsługa wesel i imprez towarzyskich, Gmina Chrzanów, H2O Trzebinia, KROWA MAĆ – Chrzanów Pani Barbara Szczepanik – K9 Chrzanów Wydawnictwo Nowa Era oraz Wydawnictwo Klett.

Dzięki Państwa szczodrości udało się zrealizować ten projekt. Zachęcamy do dalszej współpracy przy kolejnej edycji konkursu.

Katarzyna Kaput

Krystyna Mateja