Konkursy! Zapoznaj się z informacjami

Ogólnopolski konkurs literacki
„GoLEM z arcydzięgieLEM”

Zapraszamy wszystkich uczniów do konkursu organizowanego przez Centrum Kultury Podgórza – Klub Soboniowice.

W związku z ogłoszonym Rokiem Lema z okazji setnych urodzin pisarza, Centrum Kultury Podgórza organizuje cykl wydarzeń LemFest 2021, w ramach, którego proponujemy Państwu udział w ogólnopolskim konkursie literackim „GoLEM z arcydzięgieLEM” – na krótką wierszowaną formę zawierającą groteskowy, fantastyczny, futurystyczny przepis kulinarny. Zapraszamy młodzież szkół średnich oraz dorosłych.

Wszelkich informacji o konkursie udziela p. Patrycja Pawłowska

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie recytatorskim organizowanym przez Centrum Sztuki Współczesnej Solvay – filię Centrum Kultury Podgórza w Krakowie.

Przegoń nudę i smutek – poddaj się romantyczności!

Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim
 „ROMANTYCY Zygmunt  Krasiński – Adam Mickiewicz – Cyprian Kamil Norwid – Juliusz Słowacki”.

Zapraszamy młodzież szkolną, pragnącą sprawdzić się w sztuce recytacji!

Chcemy propagować twórczość naszych romantyków oraz promować literaturę polską,  a Was – Uczestników –  obsypać lawiną nagród.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2021 roku.

Wszelkich informacje dotyczących konkursu udziela p. Patrycja Pawłowska.