Oficjalni Goście Gali pożegnania Maturzystów – DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ!

Oficjalni Goście Gali pożegnania Maturzystów – DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ!

 Sukcesy uczniów naszej szkoły w dużej mierze wynikają z owocnej współpracy z przedstawicielami samorządowymi, z rodzicami,  przedstawicielami lokalnej kultury i uczelni wyższych. Podczas gali pożegnania maturzystów ich obecność uświetniła uroczystość. Wśród gości znaleźli się: Adam Potocki – dyrektor Trzebińskiego Centrum Kultury i jednocześnie członek Zarządu Powiatu Chrzanowskiego, Maria Siuda – Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w Radzie Powiatu Chrzanowskiego, Hubert Raczyński – przedstawiciel Akademii WSB, Joanna Pasek, Celina Gał i Justyna Milczarczyk – reprezentujące Radę Rodziców ZSECh.

Przemawiając i honorując wyróżnionych uczniów goście nie szczędzili ciepłych słów uznania i wsparcia. Z kolei nasza najlepsza absolwentka, Aleksandra Kucharska, otrzymała z rąk przedstawiciela WSB złoty indeks uprawniający ją do trzyletniej bezpłatnej nauki w ramach wybranego przez siebie kierunku studiów.

Pozostaje zatem nam podziękować wszystkim Przyjaciołom Ekonoma i życzyć sobie dalszej tak owocnej współpracy.