Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

W środę, 9 listopada o godzinie 9:00 w szkołach ponadgimnazjalnych w całej Polsce, w tym i w naszej, odbyły się zawody I stopnia XXX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi Państwo a gospodarka”. Zmagania miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów:
– trzydziestu pytań testowych jednokrotnego wyboru
– zadania z podstaw ekonomii
– pytania o charakterze ogólnym nawiązującym do myśli przewodniej XXX OWE.

Uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Błasiak (2AE/E), Wojciech Kapuściński (4A) Fabian Kocot (3B), Klaudia Kosowska (4EŻ/E), Iwona Kuchta (2AE/E), Anna Kwadrans (2AE/E), Magdalena Piegza (4EŻ/E), Martyna Płonkowska (4EŻ/E) również  przystąpili do zmagań konkursowych. Wyniki 3 grudnia.

Powodzenia!

Marta Tybor