Podsumowanie Jubileuszowego Maratonu Matematycznego

Podsumowanie Jubileuszowego Maratonu Matematycznego

Konkurs Jubileuszowy Maraton Matematyczny wystartował w październiku 2021r. i polegał na systematycznym rozwiązywaniu zadań z różnych dziedzin matematyki, po 10 zadań w każdym z sześciu konkursowych miesięcy. Etap I konkursu trwał od października do grudnia, etap II od lutego do końca kwietnia. Na starcie konkursu zameldowało się 13 uczniów, natomiast jego metę osiągnęło dwoje: Olaf Kukulski z kl.3A oraz Karolina Bystrzowska z kl.3PA, którzy rozwiązywali wszystkie 60 zadań konkursowych, rywalizując ze sobą o zwycięstwo do ostatniego zadania.


Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Olaf Kukulski z klasy 3A z liczbą 575 punktów,
II miejsce: Karolina Bystrzowska z klasy 3PA – 514 punktów,
III miejsce: Dominika Bartosik z klasy 2A – 263 punkty.

Serdecznie gratulujemy laureatom! Wyrazy uznania przekazujemy także wszystkim uczestnikom konkursu za matematyczne zmagania w naszym jubileuszowym roku szkolnym.
Pełny ranking konkursu dostępny jest w zakładce 60-lecie/JMM/Ranking.