Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych

W dniu 29.11. 2022 r., w Dworze Zieleniewskich po raz kolejny odbył się Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim.

Przedstawiając humorystyczne scenki, młodzi artyści ze szkół podstawowych i średnich dowiedli swojego kunsztu aktorskiego i zaprezentowałi wysoki poziom zaawansowania językowego.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobył zespół z kl. 2S Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini, który przedstawił scenkę pt. „The Army”. Na miejscu drugim uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej KSW w Libiążu, którzy zaprezentowali skecz „Real Life on Stage”. Miejsce trzecie zajęli uczniowie szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini w scence „The Dentist”.

Występy aktorskie przeplatane były piosenkami w wykonaniu uczennicy kl. 4R Emilii Bolek.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.