Poznajemy śląskie hotele…

Poznajemy śląskie hotele…

Przez trzy lata nauki hotelarki z kl. 4 zwiedzały hotele w Krakowie.  Tym razem postanowiły zmienić kierunek na Katowice.

25 listopada odwiedziły wraz z nauczycielem zawodu dwa hotele w centrum aglomeracji śląskiej. Pierwszym był hotel KATOWICE, gdzie pokoje są w standardzie 2* i 3*, a drugim hotel 4* – Vienna House Easy.  W obu hotelach spotkałyśmy się z serdecznym przyjęciem, dużą życzliwością i chęcią pokazania nam, jak wygląda praca hotelarza. Zobaczyłyśmy pokoje hotelowe, sale konferencyjne, restaurację, bar, część recepcyjną i rekreacyjną. Miałyśmy okazję porozmawiać z kierownikami poszczególnych pionów hotelowych o ich obowiązkach i pracy w hotelu. Można było zauważyć u nich profesjonalizm, duże zaangażowanie, pasję, ale i też wielką satysfakcję z wykonywanej pracy. Wróciłyśmy zadowolone, podkreślając, że takie wyjazdy są bardzo potrzebne i wzbogacają naszą wiedzę teoretyczną.  Szkoda tylko, że to nasza ostatnia wycieczka zawodoznawcza…

/EG/

pokój de lux hotel Katowice
pion wielofunkcyjny
kawiarnia
bufet śniadaniowy
pokój hotelowy